ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:15 28.03


На Полтавщині судили чоловіка за незаконну вирубку ясенів

На Миргородщині чоловік незаконно спиляв 6 дерев, за що отримав умовний термін та штраф понад 50 тисяч гривень.

ясень, дрова

Про це стало відомо з Єдиного реєстру судових справ.

У жовтні 2024 обвинувачений не маючи незаконно вирубав шість ясенів у лісосмузі у селі Михайлівка на Миргородщині. Цим він завдав селищу збитків на суму 56 тисяч 834 гривні. 

На суді чоловік визнав свою вину, публічно вибачився, обіцяв, що більше таке не повториться. Свої дії порушник пояснив тим, що не мав чим опалювати будинок, тож вирішив запастися дровами за рахунок посадки. По приїзду поліції чоловік відразу зізнався та відшкодував частину збитків – дві тисячі гривень.

Великобагачанський районний суд призначив чоловіку випробувальний термін строком на один рік та штраф у розмірі 54 834 гривні. Також обвинувачений має паралельно сплатити 8754 гривень за витрати на залуження експертів.

Нагадаємо, що на Полтавщині продовжують розслідувати справу, щодо розкрадання бюджету на поставці солі. Проте що підозрюваний, що адвокати не з’вляються до суду, аби ознайомитися з матеріалами розслідування. Тому судовий процес затягується.

суд, вирубка, деревина, ясені

За темою:

  • У Полтаві суд розглядатиме справу посадовця за розтрату коштів на "повітряну" сіль
  • Суд відправив під варту підозрюваного у резонансній ДТП на Леваді
  • ДТП у Лубнах із трьома загиблими: засудили водія ВАЗа
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.