ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 03.06


На Полтавщині судили ухилянта від мобілізації

На Полтавщині судили чоловіка, який не з'явився за повісткою до військової частини для проходження служби під час мобілізації.

На засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю

Про це стало відомо із вироку Лохвицького районного суду від 27 травня 2025 року.

У матеріалах справи зазначено, що торік на початку жовтня чоловік під підпис отримав повістку, де було зазначено, що за два дні вн має з'явитися для відправки до військової частини. Однак той без належних на те причин у зазначений день та час до військової частини не прибув, тим самим ухилився від призову на військову службу під час мобілізації.

На суді обвинувачений свою провину визнав повністю, підтвердив усі викладені у матеріалах справи обставини та попросив суворо його не карати.

Опрацювавши усі матеріали, суд визнав чоловіка винним в ухиленні від мобілізації в умовах воєнного стану та присудив йому 3 роки позбавлення волі, проте зсінив вирок на 3 роки умовно.

суд, ухилянт, вирок, Лубни

За темою:

  • Уродженець Кременчука став суддею Конституційного Суду України 
  • Суд повернув Веризі коштовності та монети після закриття справ
  • У Полтаві лікаря МСЕК оштрафували за підробку довідки про інвалідність
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.