ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 28.10


На Полтавщині судитимуть колишнього секретаря сільської ради

Колишнього секретаря сільради Пирятинського району обвинувачують у зловживанні службовим становищем.

Пирятинським відділом Лубенської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього секретаря однієї із сільських ради Пирятинського району, яка обвинувачується у зловживанні службовим становищем, тобто умисному, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для іншої фізичної особи використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України) та складанні, видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч. 1 ст. 366 КК України).        

За даними слідства, жінка, працюючи на посаді секретаря сільської ради, будучи посадовою особою місцевого самоврядування, у 2013 році, з метою сприяння місцевому мешканцю у спрощенні процедури оформлення спадщини померлої матері, вчинила зловживання службовим становищем та з цією метою видала завідомо неправдивий офіційний документ.

Так, секретар сільської ради, будучи особою, уповноваженою на вчинення нотаріальних дій, достовірно знаючи про існування заповіту, посвідченого нею ж у 1999 році, згідно якого померла все своє майно заповідала онуку, діючи умисно, з метою одержання неправомірної вигоди для інших осіб, усвідомлюючи, що вчинення нею таких дій стане незаконною підставою для отримання третіми особами у спадщину майна спадкоємця, особисто склала дублікат заповіту померлої, до якого внесла завідомо неправдиві відомості про спадкоємців, та видала його для подальшого використання іншими особами для оформлення спадщини та права власності на спадкове майно.


У подальшому, на підставі вказаного заповіту, вищезазначені особи зареєструвади право власності на нерухоме майно спадкодавця - земельну ділянку, площею 8,2265 га, вартість якої, станом на 2013 рік, становила 199 184 грн. 50 коп., завдавши таким чином законному спадкоємцю збитки на вказану суму.

Процесуальне керівництво та публічне обвинувачення у кримінальному провадженні здійснюється Пирятинським відділом Лубенської окружної прокуратури. Досудове розслідування здійснювалося слідчим відділенням ВП №1 Лубенського РВП ГУНП в Полтавській області.


За інформацією Пирятинського відділу
Лубенської окружної прокуратури

суд, зловживаня, Пирятин

За темою:

  • Апеляційний суд не знайшов підстав для арешту Мамая
  • Справа Мамая: суд відмовився відсторонити міського голову від посади
  • Суд відмовився брати під варту Олександра Мамая
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.