ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:44 22.06


На Полтавщині судять співробітника СБУ за розголошення таємниці

Прокуратура Полтавщини спільно зі співробітниками Управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України викрила в розголошенні державної таємниці та матеріалів досудового розслідування тепер уже колишнього працівника Управління СБУ.

За інформацією начальника 1-го слідчого відділу прокуратури Полтавської області Анатолія Буряка, це сталося у серпні 2016 року.

Зокрема, маючи допуск до державної таємниці та виконуючи доручення в рамках розслідування одного із кримінальних проваджень, співробітник СБУ зустрівся зі своїм знайомим, який проходив свідком у цьому провадженні, та розголосив йому дані оперативно-розшукової діяльності.

Витік відомостей дозволив фігурантам справи вжити адекватних заходів протидії викриттю їх злочинної діяльності, а також створив передумови до розкриття окремих форм та методів оперативної тактики здійснення СБУ оперативно-розшукової діяльності.

Зазначений громадянин підозрюється за ч. 1 ст. 387 (розголошення без дозволу особи, яка проводила оперативно-розшукову діяльність, даних оперативно-розшукової діяльності особою, попередженою в установленому законом порядку про обов’язок не розголошувати такі дані) та ч. 1 ст. 328 (розголошення відомостей, що становлять державну таємницю, особою, якій ці відомості були довірені або стали відомі у зв’язку з виконанням службових обов’язків, за відсутності ознак державної зради або шпигунства) КК України.

суд, розголос таємниці, СБУ

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.