ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:45 02.08


На Полтавщині свині влаштовують «набіги» на села

На Полтавщині свині влаштовують «набіги» на села та витоптують поля. Фермери Полтавщини поскаржилися на витоптані свинями поля та зіпсований урожай.

Після приватизації одного з мисливських господарств, яке знаходиться у Кобеляцькій громаді, нові власники почали розводити свиней. За роки кількість худоби стало важко контролювати і через це місцеві фермери скаржаться на втрату урожаю. Про це повідомили у виданні «ЗМІСТ».

Голова одного з місцевих фермерських господарств Сергій звернувся до ЗМІСТу, щоб повідомити про витоптані поля й поскаржитися на бездіяльність місцевої влади.

Кілька років тому мисливське господарство було державним, проте згодом його приватизували. Сергій каже, що нові власники вирішили займатися розведенням свиней, проте не турбувалися про кількість новонародженої худоби. Нині проблеми через тварин впливають на мешканців сіл довкола. Зокрема, Придніпрянського, Орлика, Шевченків та інших сіл Кобеляцької громади:

«Раніше одна свиноматка виводила 1-2 поросят на рік, а тепер їхня кількість значно збільшилася. Свині тікають з господарства та бродять городами та полями, витоптують урожай. Ось так постраждали мої кукурудзяні поля», – говорить Сергій.

Фермер каже, що намагався комунікувати з власниками худоби та місцевою владою, щоб врегулювати ситуацію, проте вони не реагують.  

свині

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.