ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:45 26.03


На Полтавщині триває марафон ідеятонів на тему медіаграмотності

В Полтавській області триває марафон ідеятонів на тему медіаграмотності під час війни.

Відбулись ідеятони в Кобеляцькій, Карлівській та Решетилівській громадах.

Захід має назву “Корисні рішення з медіаграмотності під час війни для громади”, а організовує пошук ідей Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ».

У активностях уже взяли участь понад 60 працівників бібліотек, викладачів навчальних закладів та здобувачів освіти громад – партнерок.

За словами керівника проєкту Олександра Чепура, у ініціативі в цілому сім громад, три громади Київської області: Гірська, Яготинська, Переяславська. Працівники бібліотек та активна молодь у кожній восени пройшли базове навчання на тему медіагігієни під час війни. І цей пошук ідей покликаний допомогти спільнотам розв’язувати проблему боротьби з ворожою дезінформацією, фейками, ІПСО та маніпуляціями.

Під час ідеятону учасники говорять про те, як можна протистояти ворожій пропаганді, фейкам, які ширяться мережею, інформаційно – психологічним операціям та маніпуляціям ворога. Об’єднуються разом, щоб придумати цікаві проєктні ідеї та втілити. Сам ідеятон дає цікаві та нові рішення, а до їх обговорення залучається молодь.

«Сьогодні позитивні тенденції у сфері медіаграмотності на боці українців, і від нас залежить чи буде в країні більше людей, а особливо молоді, які мають добре розвинуті навички критичного мислення», – говорить експертка проєкту Ірина Цеба.

За словами самих учасників і учасниць, позитивні емоції, нові знання і навички, корисні соціальні зв’язки та нові ідеї, які готові до втілення – це результат їх участі у проєкті.

Організатори дякують за партнерство і активну участь бібліотеки та навчальні заклади, які долучалися до проєкту та відмічають дипломами за активність.

Заходи проходять завдяки проєкту «Маяки критичного мислення», що реалізується за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) та фінансування Європейського Союзу.

Твій світ, медіаграмотність

За темою:

  • ШІ генерує ведучих новин: що розповів Джон Кременчуцький
  • Медійники підписують звернення "Відновлення медіа — невід’ємна частина відновлення України"
  • Полтавська облрада прорекламує свою діяльність за понад 500 тисяч
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.