ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 15.09


На Полтавщині у власність держави повернули 32 га землі

Договори про встановлення земельних сервітутів проводили в обхід аукціонів. Завдяки прокуратурі Полтавської області у власність держави повернули земельні ділянки загальною площею майже 32 га.

Її вартість —  7 млн грн. Про це повідомляє підрозділ прокуратури.

Так, установили, що Полтавською районною держадміністрацією, в обхід проведення аукціону, уклали договори про встановлення земельного сервітуту на земельні ділянки сільськогосподарського призначення вищевказаною загальною площею.

На час укладення вказаних договорів про встановлення земельного сервітуту діяли положення Земельного кодексу України про те, що право оренди земельної ділянки набувається на конкурентних засадах за результатами земельних торгів.

Окрім цього, відповідно до вимог ст. 136 ЗК України вартість земельної ділянки та розмір орендної плати визначається за результатами виготовлення та затвердження нормативної або експертної грошової оцінки земельної ділянки відповідно до вимог Закону України «Про оцінку земель».

Однак, нормативна або експертна грошова оцінка земельних ділянок не проводилася. Прокуратура області скерувала відповідну позовну заяву, яку суд задовольнив у повному обсязі.

повернення земля

За темою:

  • У суді вирішиться доля земельних ділянок вартістю майже 32 мільйони гривень
  • Прокуратура через суд планує повернути понад 67 га землі
  • Депутату Шевченку та його спільникам повідомили про підозру
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.