ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 05.03


На Полтавщині учасникам АТО роздадуть більше 140 квартир

Майже півтори сотні квартир для забезпечення учасників АТО та їх родин житлом передбачено в рамках програми у Кременчуці, на вулицях Нагірна та Олега Кошового.

Про це на засіданні робочої групи у міськвиконкомі повідомив віце-мер Дмитро Кравченко.

Виконавцем будівництва житлового будинку на вул. Нагірній, 6 є ПрАТ "Крюківбудтехмонтаж". У даному 6-ти поверховому будинку 12 квартир, із яких: 4 – однокімнатні, 7 – двокімнатні, 1 – трикімнатна, забудовник пропонує реалізувати серед учасників АТО на умовах пільгового кредитування. Будівництво ведеться з урахуванням сучасних енергозберігаючих технологій. Попередньо, здача в експлуатацію житлового будинку запланована на жовтень 2018 рок, повідомили у Кременчуцькій міській раді.
 
Будівництво багатоповерхівки на вул. Олега Кошового, 12 ведеться будівельної фірмою «Каріатида». У даній багатоповерхівці буде здано в експлуатацію 64 однокімнатні, 52 – двокімнатні, 20 – трьохкімнатні квартири.
Перша черга будівництва має завершитися в грудні 2019 року, друга – грудні 2020 року. Для реалізації учасникам АТО пропонуються всі 136 квартир.
 
Консультації щодо участі в Програмі забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017-2020 роки надають в КП «Квартирне управління» за адресою, вул. 1905 року, 32 (Понеділок – четвер: 08.30 – 17.30; п`ятниця 08.30 – 16.15; обідня перерва з 12.00-12.45) або в Центрі надання адміністративних послуг площа Перемоги, 2 (кожного тижня у вівторок і п’ятницю із 09.00 до 11.00 год.).
 
У  Кременчуці другий рік поспіль реалізовуватиметься Програма забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. Відповідно до програми, учасники АТО Кременчука мають можливість придбати власне житло за фінансової підтримки обласних і міських бюджетів, а також за рахунок власних коштів. Співвідношення цих фінансових ресурсів є наступним: 25% від загальної суми становитимуть кошти обласної субвенції, 25% – кошти міського бюджету та 50% – кошти власні учасників АТО.
 
Цьогоріч на забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей планується спрямувати 6,5 млн грн бюджетних коштів, з яких  2,5 млн грн – субвенція з обласного бюджету. Решта 4 млн грн – кошти міського бюджету.
житло, АТО, Кременчук

За темою:

  • На проживання у модульному містечку надійшло майже 400 заяв
  • Полтавці готові почати будувати житло для переселенців
  • Будівлю дитсадка у Полтаві хочуть переобладнати у житло для переселенців
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.