ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:40 30.05


На Полтавщині в землю та воду потрапили 30 тонн аміачної селіри

Під час аварії на Полтавщині у відокремлене русло річки Хорол вилилися 30 тонн аміачної селітри. Добрива потрапили до ґрунту і води, але, на щастя, не до основного річища.

 

Інакше уникнути екологічного лиха було би складно. Про це повідомив начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік, інформує видання Телеграф.

27 травня у селі Радалівка Глобинської громади сталася аварія, під час якої перевернулася вантажівка з добривом. За словами Олега Лєдніка (на фото), розлив селітри стався біля мосту, прокладеного через старе річище Хоролу. 

 — Добрива потрапили на ґрунт та у воду, але не в русло Хоролу, а в старе відокремлене річище. Усі служби прибули на місце ДТП своєчасно, розлив вдалося локалізувати, наразі ведуть роботи зі знешкодження наслідків. Там до основного русла Хоролу метрів 300, тому загрози потрапляння добрив до річки немає. Заміри повітря показали, що результати в нормі, — зазначив Лєднік.

Начальник Кременчуцької РВА говорить, що невдовзі будуть готові результати аналізу води. Тим часом жителів села просили не брати воду з джерела, бо вона може бути небезпечною. Користуватися водою можна буде лише за підсумком відповідного висновку Держпродспоживслужби.

 

екологія, ДТП, селітра, Хорол, небезпека

За темою:

  • Полтавщина придбає мобільну станцію моніторингу якості повітря
  • Відходи виробництва молокопродуктів не один рік скидали у ліс
  • Стан води у Ворсклі різко погіршився
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.