ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 06.08


На Полтавщині вакцину від коронавірусу отримали 33% освітян

На Полтавщині вакцину від коронавірусу отримали 33% працівників навчальних закладів. Це близько 15 тисяч людей. Про це Суспільному розповіла методистка обласного департаменту освіти Лариса Костенко.

Згідно ж із постановою Кабміну, у разі погіршення епідемічної ситуації в області, працюватимуть лише ті заклади, де від COVID-19 щепили щонайменше 80% персоналу.

Згідно із постановою Кабміну від 28 липня, у разі погіршенні епідемічної ситуації в області, працюватимуть лише ті навчальні заклади, де від коронавірусу вакциновані мінімум 80% персоналу.

На Полтавщині щеплення можуть отримати понад 45 тисяч працівників закладів освіти. Нині дві дози має третина, каже методистка обласного департаменту освіти Лариса Костенко:

 

"Наразі провакциновано 33% усього персоналу, який працює в закладах освіти. Це, звісно, дуже мало, до 80% нам ще працювати довго. Але ми маємо надію, що 1 вересня більшість закладів освіти розпочнуть свою роботу очно у штатному режимі", – повідомила Лариса Костенко.

"Треба організовувати щеплення так, щоб отримували перш за все ті, хто піддаються найбільшому ризику зараження – це педагоги, медичні працівники, військовослужбовці, правоохоронні органи. І зараз за наявності вакцини, перш за все, вони повинні отримати щеплення – це їх індивідуальний захист і захист у цілому нашого суспільства", – розповідає завідувач відділення обласного лабцентру Андрій Байбарза.

Загалом, на Полтавщині вже вакцинували понад 187 тисяч людей. Дві дози вже отримали понад 111 тисяч жителів області.

вакцинація, коронавірус

За темою:

  • Розширюють перелік професій, для яких вакцинація проти COVID-19 є обов’язковою
  • На Полтавщині продовжили пілотний проєкт з вакцинації літніх людей
  • MOЗ дoпycкaє примycoву вaкцинaцiю українців прoти кoрoнaвiрycy
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.