ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 08.09


На Полтавщині ведуть підготовку до місцевих виборів

5 вересня на Полтавщині стартувала виборча кампанія. Наразі сформовані виборчі комісії: обласна, 4 – районні, 16 – міських, 20 – селищних, 24 – сільські, 5 – в містах з районним поділом.

Загалом є 1255 дільничних виборчих комісій, поінформувала т.в.о. начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації Олена Котенко.

Станом на сьогодні до реєстру виборців на Полтавщині включені 1 мільйон 97 тисяч 438 жителів області.

Триває підготовка приміщень виборчих дільниць.

Подекуди виникають проблеми з безперешкодним доступом до приміщень людей з інвалідністю та інших маломобільних груп громадян.

Цього року вступили у дію певні нововведення у виборчому законодавстві.

Виборці зможуть проголосувати, як за зареєстрованою виборчою адресою, так і за місцем проживання. Держреєстр буде мати два додаткові періоди поновлення даних: до 2-го та до 14-го жовтня. Минулого року виборці мали можливість лише тимчасово змінити місце голосування за умови надання підтверджуючих документів. Тепер усі мобільні громадяни в межах країни зможуть змінити, або визначити свою виборчу адресу та проголосувати за місцем фактичного проживання на всіх видах виборів. На Полтавщині проживає близько 19 тисяч мобільних громадян. Це внутрішньо переміщені особи, громадяни без реєстрації міста проживання і, так звані, трудові мігранти. Змінити виборчу адресу, аби проголосувати за новими правила, можна лише до 10 вересня включно”, – розповіла Олена Котенко.
Нагадаємо, 25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори.
вибори мера, місцеві, підготовка, ОДА

За темою:

  • Кременчужани обрали свого мера в один тур
  • "Довіра" перемогла на виборах до Полтавської обласної ради 
  • Які партії пройшли до міської і облради
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.