ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 20.06


На Полтавщині вертолітники відпрацювали доставку десантно-штурмового підрозділу

Чергова льотна зміна, яка тривала в окремій бригаді армійської авіації імені Ігоря Сікорського за схемою "день у простих метеоумовах", відбулась у насиченому та динамічному режимі.

Головну особливість зміни визначив насамперед формат виконання завдань льотними та наземними екіпажами, які здійснювались з оперативного аеродрому.

Початку польотів передувало отримання сигналу навчальної тривоги, за яким командування батальйону охорони оперативно організувало охорону і оборону аеродрому та його інфраструктури. Водночас спеціалісти наземних служб та підрозділів долучились до формування колони наземної техніки і засобів забезпечення польотів, яка чітко за графіком висунулась у район зосередження, повідомляє АрміяInform.

Основні завдання, які лягли в основу планової таблиці, передбачали доставку десантно-штурмового підрозділу у визначену локацію й забезпечення прикриття його дій з повітря. Льотно-тактичні вправи виконували екіпажі у складі пар, які перебували у зоні візуального спостереження одна за одною.

 — Умілі дії льотних екіпажів та наземних підрозділів обумовила не тільки їхня особиста майстерність, а й чітка взаємодія між ними та групою керівництва польотами як на базовому, так і оперативному аеродромах. Професійно спрацював й інженерно-технічний персонал, який забезпечив надійну і безаварійну роботу авіатехніки та озброєння, – зазначив командир авіаційної бригади полковник Віталій Панасюк.

Особливо командир відзначив те, що молоді пілоти відпрацювали усі завдання нарівні з досвідченими колегами – відповідально і якісно.


Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.