ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 21.09


На Полтавщині відбувся Міжнародний фестиваль етнокультур

У Миргороді уже вдруге провели Міжнародний фестиваль етнічних культур. Представники 30 національностей взяли участь у фестивалі “Місто миру єднає друзів, що відбувся на центральній площі міста.

Учасників та гостей фестивалю привітали Миргородський міський голова Сергій Соломаха, Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова, голова Азербайджанського культурного центру імені Мусліма Магомаєва Гурбан Аббасов, заступник директора Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Інна Шерстюк та представники національних менших, повідомили у Миргородській міській раді.

Учасники презентували свою культуру та творчість, проводили дегустації національних страв та майстер-класи національного прикладного мистецтва та спорту.  Свято проходило в форматі народних гулянь: працювали дитячі атракціони, розігрували лотереї, фотографувалися біля цікавих фотозон, нагороджували переможців різних конкурсів, а також насолоджувалися концертною програмою від аматорів сцени Миргорода, підспівували спеціальному гостю свята, заслуженому артисту України Андрію Князю.

Організатори фестивалю: Азербайджанський культурний центр імені Мусліма Магомаєва (Гурбан Аббасов та Наталія Кудряшова) та Миргородська міська рада.

фестиваль, Миргород, етно

За темою:

  • Організатори повідомили нову дату проведення фестивалю повітряних куль
  • У жовтні на Полтавщині планують провести хлібний етнофестиваль
  • Кременчужан запросили на фестиваль повітряних куль
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.