ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 27.05


На Полтавщині відкрилася археологічна виставка "Гелон. Нові відкриття та загадки"

У Котельві відкрилася археологічна виставка, на якій представлені артефакти Більського городища, знайдені за останні 5 років. Датування унікальних знахідок – від доби неоліту до нового часу.

Основна частина експонатів виставки "Гелон. Нові відкриття та загадки" належить до скіфської доби, повідомили в історико-культурному заповіднику "Більськ".

Тут презентуються результати розкопок за дослідженнями археологічної експедиції ІКЗ "Більськ", Скіфської археологічної експедиції ХНУ імені В. Н. Каразіна, Більської археологічної експедиції ІА НАНУ.

Також представлені знахідки, передані заповіднику небайдужими котелевцями в рамках акції "Тисяча реліквій – одна історія".

Серед унікальних знахідок – золоті бляшки-нашивки на одяг, каплеподібна лита золота підвіска, предмети античного імпорту: ольвійське дзеркало, амфори, гончарний глечик з Херсонесу Таврійського.

Виставку відкрив директор Історико-культурного заповідника «Більськ» Ігор Корост. З вітальним словом виступили представники влади та археологи.

Зокрема, на виставку завітали науковці, які безпосередньо брали участь у розкопках на Більському городищі.

За результатами досліджень вчені представили змістовні і цікаві доповіді та насичений презентаційний матеріал.

Виставка діятиме до 7 червня.

арехеологія, Більськ, виставка

За темою:

  • На Котелевщині показали маcштаби Східного укріплення Більського городища
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.