ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 29.08. 2021


На Полтавщині відкрили стелу захисникам України

На Полтавщини за кошти благодійників встановили стелу висотою два метри, присвячену захисникам Української держави.


У Решетилівці встановили пам'ятник захисникам України. Зробили це учасники бойових дій на Донбасі, повідомив Суспільному ініціатор спорудження монументу Олег Мотузко.

Стелу відкрили 29 серпня, у День пам'яті захисників України. На матеріали витратили 61 тисячу гривень. Ці гроші збирали протягом семи місяців від благодійників із різних регіонів країни. Встановили стелу на території "Спілки учасників АТО Решетилівщини". Займалися облаштуванням ділянки учасники цієї громадської організації.

За словами ініціатора встановлення стели Олега Мотузка, висота монумента становить приблизно два метри, а ширина – метр. Біля стели встановили стенд із фотографіями загиблих на Донбасі бійців.

 

пам'ятник, історія, Решетилівка, війна

За темою:

  • У Полтаві відбувся третій футбольний турнір пам’яті захисника Віктора Перцюха
  • Президент України посмертно відзначив воїна з Лубенщини
  • Біля пам’ятника Сковороді в Полтаві встановили декоративні рибки
  • Топ-5 за тиждень :