ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 13.07


На Полтавщині відкрився безкоштовний наметовий табір

З 12 до 25 липня сорок дітей Полтавщини у наметовому таборі вчитимуться їзді на конях, стрільбі з луку та арбалету, козацькому фехтування на шаблях, навичкам виживання в природі та основам самозахисту.

Керівник табору Владислав Прушковський вважає, що діти тут засвоять, що таке саморозвиток, самовиховання, самостійність.

Вони вчитимуться самі їсти готувати, не говоритимуть тут по телефонах, не використовують комп’ютери, а спілкуються вживу, — повідомляє Суспільне. UA.

 

До табору приїхала 12-річна Єлизавета Рахманко, Вона взяла з собою теплі речі: светр, панчохи, штани і спальник.У таборі учасники живуть у наметах та за козацькими традиціями, каже Владислав Прушковський.

Особливість табору —  дух козацький. Проявляється він у їзді на конях, в традиціях, в іграх. Проявляється в самообороні, фехтуванні на шаблях.

Відпочити від життя у місті приїхала Євгенія Подольська. У місті люди більш суворі,  не дружні, кожен думає сам про себе і заробляє гроші.

А тут треба виживати, треба згрупуватися, тримати команду, бути дружніми та допомагати один одному в будь якій ситуації.

Організувала табір Національна скаутська організація «Пласт». Перебування у ньому безоплатне.

Житимуть тут діти 2 тижні. Такий табір організовують 15-й рік поспіль.

табір, діти, відпочинок

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.