ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 20.08


На Полтавщині відкрився інтеграційний табір для дітей з аутизмом

Цьогоріч оздоровитися в ньому зможуть 40 хлопчиків та дівчаток з розладами аутичного спектра. Усю зміну вони перебуватимуть у таборі разом із батьками.

У понеділок, 19 серпня, у селі Матвіївка Котелевського району, вчетверте відкрили зміну інтеграційного літнього табору для дітей з розладами аутичного спектра, повідомляє видання ЗМІСТ.

З 19 по 29 серпня інтеграційний літній табір сімейного типу працюватиме на базі оздоровчого центру "Орлятко" імені Володимира Садового.

Цього року на оздоровлення приїхали 40 хлопчиків та дівчаток з розладами аутичного спектра. У таборі вони перебуватимуть разом із батьками.

Організатори табору - полтавська БО "Зернятко", на чолі з Людмилою Іващенко, запевняють, що до програми табору включені як корекційні, так і розважальні заходи.

Корекція поведінки дитини і розвиток її навичок - основна мета заходів, тому кожного дня в розкладі є заняття з дефектологом, арт-терапія, сенсорна інтеграція, музична терапія, іпотерапія, ранкова спортивна гімнастика.

Усе це, на думку організаторів, сприяє емоційному розвитку дітей і допомагає їм краще володіти власним тілом.

Також у програмі табору театральна діяльність, приїзд аніматорів із власними костюмованими виставами та квестами, мультфільм просто неба та вистава Полтавського обласного театру ляльок.

Для батьків проведуть цікавий майстер-клас із психологом.

Цього року в рамках обласної та міської соціальних програм на табір виділено 223 000 гривень, тож для діток він безкоштовний. Батьки ж сплачують тільки організаційний внесок за своє перебування.

Від початку існування табору, значну підтримку надають підприємці з міста й області. Допомагають з господарчими товарами, канцтоварами, пальним і транспортом, беруть на себе витрати на оплату праці фахівців та купують необхідні матеріали для проведення заходів.

Цьогорічна зміна, як і три попередні, була дуже очікуваною для дітей і для батьків. Це чудова можливість не тільки відпочити, а й здійснити певні кроки для подальшої адаптації та інтеграції дітей з розладами аутичного спектра у соціум.

відпочинок, діти, табір, аутизм

За темою:

  • Полтавців запрошують на "Хеловін для всієї сім'ї"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.