ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 26.07


На Полтавщині відкриють притулок для людей, які постраждали від насильства

Притулок для людей, які постраждали від домашнього насильства створять у Лубнах. Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Притулок для людей, які постраждали від домашнього насильства створять у Лубнах

Цього року з державного бюджету на Полтавську область передбачено виділення 3 мільйонів 607 тисяч гривень субвенції на створення мережі спеціалізованих служб підтримки людей, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Члени Регіональної комісії для формування пропозицій щодо розподілу цієї субвенції під головуванням заступника начальника ПОВА Олексія Бруслика проголосували за спрямування цих коштів Лубенській міській територіальній громаді на проведення капітального ремонту нежитлової будівлі з метою облаштування в ній притулку для осіб, постраждалих від насильства.

Крім того, гроші будуть використані на придбання обладнання та інвентарю для функціонування нової установи.

На розгляд комісії надійшли ще дві пропозиції від Кременчуцької та Білицької громад, але громади зібрали не повний пакет документів для реалізації запланованих проєктів.


«У 2022 році у Лубенській громаді від домашнього насильства постраждали 85 людей. За перше півріччя поточного року надійшло 86 підтверджених випадків щодо вчинення домашнього насильства, – розповіла заступник директора Департаменту соціального захисту населення – начальник управління сімейної політики та адміністративно-правового забезпечення Олена Панова. – На території громади відсутні притулки та денні центри для постраждалих. Мережа служб підтримки представлена лише мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги Фонду ООН в галузі народонаселення».


У Лубнах відсутнє безпечне місце для тимчасового проживання осіб у разі кризових ситуацій. За шість місяців 2023 року такої послуги потребували 6 сімей. Тому взимку на сесії Лубенської міськради прийняли рішення про створення притулку. Після ремонту у виділеному приміщенні облаштують 10 ліжко-місць для проживання 3 сімей. Громада співфінансуватиме проєкт в межах 5 процентів (180 тисяч гривень).

Загальна вартість робіт – 3 млн 590 тис. грн.

Лубни, притулок, насильство

За темою:

  • Поліція затримала чоловіка за підозрою у замаху на умисне вбивство
  • На Лубенщині людина отруїлась невідомою речовиною
  • На Лубенщині витягли жінку з колодязя
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.