ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 11.11


На Полтавщині відновили ремонт мосту через річку Сула

Поблизу села Липове Кременчуцького району відновили капітальний ремонт мосту. Нині проїзд для транспорту на цій ділянці закритий. Про це повідомили на Facebook-сторінці "Укравтодору".

Міст – це частина автомобільної дороги Бориспіль-Маріуполь. Він забезпечує транспортне сполучення між Київською, Черкаською, Полтавською, Кіровоградською та Дніпропетровською областями.

Реконструкцію прогону мосту, згідно з тендерною документацією, розпочали 2018-го року. А капітальний ремонт – 2021-го.

На Полтавщині відновили ремонт мосту через річку Сула

 

Згідно з повідомленням "Укравтодору" ремонтувати переправу почали, бо вона була в аварійному стані. Завершити роботи мали у вересня 2022-го року. Та через повномасштабне вторгнення роботи призупиняли.

"Наразі проїзд закритий для всіх видів транспорту. Пасажирські та вантажні перевезення здійснювати неможливо. Промислова продукція Кременчуцького району не постачається до споживачів в інші регіони. Відтак запустити рух в найкоротші терміни – пріоритетне завдання"

Як повідомили на сторінці "Укравтодору", на мосту планують демонтувати старі та звести нові опори, відновити під'їзні шляхи та інше.

На реконструкцію прогону мосту та капітальний ремонт планують витратити понад 350 мільйонів гривень. Про це відомо із тендерних закупівель Служби автомобільних доріг у Полтавській на сайті "Prozorro".

ремонт, міст, Сула

За темою:

  • Полтавці замовили ремонт двох зупинок громадського транспорту
  • Деякі полтавці тимчасово без тепла та водопостачання
  • У Полтаві місцеві жителі вимагають відремонтувати дві вулиці
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.