ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 14.09


На Полтавщині відновили роботу дві газові свердловини

Підприємство "Укргазвидобування" відновило видобуток газу на двох свердловинах у Полтавській області.

 

АТ "Укргазвидобування" відновило видобуток газу на двох свердловинах в Полтавській області. Про це йдеться в офіційному повідомленні "Укргазвидобування".

"Фахівці "Укргазвидобування" відновили життя двох свердловин, які раніше припинили давати газ через виснаження газоносних горизонтів. Тепер, після капітального ремонту, ми видобуваємо з них близько 250 тис. куб. м газу на добу. Аби свердловини знову запрацювали, наші фахівці вирішили задіяти в роботу інші перспективні горизонти. Для цього замінили старі зношені труби та виконали перфорацію. Обидві операції з капітального ремонту свердловин виконав внутрішній сервісний підрядник – "УГВ-Сервіс", - йдеться в повідомленні.

Завдяки капітальному ремонту на одній із згаданих свердловин також відкрилася можливість приростити запаси газу, які раніше не обліковувалися.

Як повідомлялося раніше, "Укргазвидобування" запустило нову надглибоку свердловину в Полтавській області, свердловина має глибину понад 6000 м та дає близько 100 тисяч кубометрів газу на добу.

У 2021 році, порівняно з 2020 роком, "Укргазвидобування" скоротило видобуток природного газу на 4%, або на 560 млн кубометрів, до 13,67 млрд кубометрів.

газ, надра, свердловина, видобуток, Укргазвидобування

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.