ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 11.06


На Полтавщині відновили роботу мобільні медичні команди

На Полтавщині відновили роботу мобільні медичні команди «Діємо для здоров’я».

На Полтавщині відновили роботу мобільні медичні команди «Діємо для здоров’я»

У Полтавській області із квітня відновили роботу мобільні медичні команди «Діємо для здоров’я».

Загалом, станом на червень 2023 року отримали допомогу понад вісім тисяч людей із чотирьох регіонів країни. З них на Полтавщині – 2 150 людей, особливо із населених пунктів, де доступ до медичних послуг обмежений.

Члени мобільних команд щодня відвідують один із населених пунктів. Там проводять огляди і діагностику, визначають лікування, надають ліки – безоплатно, а за потреби спрямовують до вузьких спеціалістів.

Допомогу отримують як мешканці сіл, так і переселенці із Донеччини. Переважно, це літні люди,які мають хронічні захворювання.

-Наша клініка прийняла запрошення долучитися до проєкту, щоб покращити якість і доступ до медичних послуг у сільській місцевості. Я особисто долучилася, напевно, з волонтерських мотивів. До нас також у клініку приїжджають пацієнти із сіл, добираються в Полтаву. І дивлячись на те, як сьогодні надається медична допомога на селі, ти розумієш, що вони залишені сам на сам зі своїми проблемами та здоров’ям, — пояснює сімейна лікарка Марія Гвоздик.

Працюють мобільні медичні команди у рамках україно-швейцарського проекту «Діємо для здоров’я». Впродовж червня-вересня 2022 року допомогу надавали мешканцям та внутрішньомереміщеним особам у Львівській, Рівненській, Дніпропетровській та Полтавській областях.

медицина, допомога

За темою:

  • Ініціювали процедуру передачі шкірвендиспансеру на баланс Кременчука
  • Скарлатину виявили у 38 полтавців: які симптоми
  • Діти складають половину хворих на грип і ГРВІ в області
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.