ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 06.05


На Полтавщині відзначать День Європи і "Гелон-фест"

На Полтавщині відбудуться два масштабні дійства. 19 травня в обласному центрі відзначатимуть День Європи, а 16 червня у Більську Котелевського району пройде вже другий колоритний етнофестиваль "Гелон-фест".

У Полтавській ОДА обговорили, як відзначать в області два масштабні дійства. 2018-й рік затверджено роком охорони культурної спадщини в Європі і цьогоріч свято пройде на новій локації в Полтаві — ансамблі Круглої площі, замість Театральної площі.

На святкування Дня Європи у Полтаві запрошено Міністра культури України Євгена Нищука і начальника Управління охорони культурної спадщини Мінкульту Олександра Єпіфанова.

Відкриє День Європи фестиваль «Гастрономічна гостинність Полтавщини».  До дійства долучаться представники Латвії і Литви, – розповіла директор Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Валентина Вождаєнко.

Валентина Вождаєнко також зазначила, що єдиною проблемою в організації іншого фестивалю —  "Гелон-фест" — є погана дорога.

 

Як розповів директор Історико-культурного заповідника «Більськ» Ігор Корост, уже понад 20 туристичних екскурсій з Полтавщини та Сумщини замовлено — приїдуть дві великих велосипедних групи з Полтави. Відвідувачі зможуть жити у наметовому таборі. Участь у заході візьмуть реконструктори з Мелітополя, рівних яким в Україні в мистецтві реконструкції скіфської тематики немає. Чекаємо і реконструкторів з Одеси.

Крім того, із Кременчука, Полтави й Котельви чекають на ковалів.

На сьогодні потрібна ще волонтерська команда для роботи на «Гелон-фесті».  

свято, вихідні

За темою:

  • На Покровському ярмарку збирали гроші на відеокамеру для дитячої телестудії. ФОТО
  • На "Полтаватеплоенерго" відсвяткували ювілей підприємства
  • Полтавська міськрада преміювала вчителів грошима і концертом 
  • Топ-5 за тиждень :