ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:20 12.10


На Полтавщині військовим передали 20 житлових модулів

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін та голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький повідомили, що вони передали українським захисникам 20 житлових модулів.

 

Це, за словами топ-чиновників області, лише перша партія — планується закупити ще. Придбані модулі за кошти обласного бюджету. Також військовим передали 400 бушлатів. 

"Допомога військовим – пріоритет. Потужно в цьому напрямі співпрацюємо з обласною радою, волонтерами та підприємствами. Щотижня щось нове передаємо нашим захисникам", – заявив Дмитро Лунін.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький наголосив, що ці комплекси ‒ побажання командирів військових частин, для того, щоби наші захисники перебували у комфортних умовах.

"Згуртованість обласної ради, Полтавської ОВА спільно з громадами направлена на те, щоб потужно допомагати військовим, які розташовані на території нашої області. Ми поетапно допомагаємо військовим частинам – з обласного бюджету придбано 20 побутових приміщень, призначених для проживання", – додав Олександр Біленький.

війна, влада, житло, допомога

За темою:

  • Через соцмережі російські спецслужби вербують підлітків
  • Полтавці придбають пікапи для захисників за вісім мільйонів гривень
  • Танкіст із Кременчука отримав "Золотий хрест" за оборону Авдіївки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.