ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 09.12


На Полтавщині викрили організацію сепаратистів

Управління СБУ в Полтавській області повідомило про викриття в Полтаві організації, яка займалася антиукраїнською діяльністю. 

Служба безпеки провела обшуки у представників проросійських громадсько-політичних структур, в рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 110 КК України.

Оперативниками були встановлені особи з-поміж мешканців Полтави, які, сповідуючи відверто проросійські погляди, на замовлення кураторів із РФ готували та поширювали друковані матеріали, які "мали на меті сформувати вигідну країні-агресору думку та у такий спосіб, вносити дестабілізацію у суспільно-політичну ситуацію як на території регіону, так в і державі загалом". Значна частина з виготовлених примірників друкованої продукції направлялась в інші регіони України.

За вказану деструктивну діяльність, фігуранти отримували грошову винагороду від російських спонсорів, а керівник так званого "Правління Всеукраїнського союзу громадських організацій "Об’єднання організацій співвітчизників "Русское содружество" Сергій Проваторов, свого часу отримав медаль від президента Путіна. 

У ході проведення санкціонованих обшуків, були вилучені примірники друкованої продукції, символіка країни-агресора, заборонена на території України, комп’ютерна техніка.

Попереду - суд.

СБУ, сепаратизм, Росія

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.