ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:15 04.03


На Полтавщині виправдали колаборанта

На Полтавщині виправдали чоловіка, якого підозрювали у запереченні збройної агресії РФ.

Уродженця Росії, який перебував на Полтавщині та був підозрюваним у визнанні правомірною збройної агресії РФ, виправдав суд. Про це стало відомо із вироку, який оприлюднили у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

 

В Оржицькому райсуді на Полтавщині визнали невинуватим та виправдали уродженця Росії, якого обвинувачували у виправдовуванні, визнанні правомірною, запереченні збройної агресії Російської Федерації проти України та глорифікації її учасників.

Згідно з текстом вироку, формулювання обвинувачення здійснили тільки на показаннях свідків, які зазначили суду, що у середині березня 2022-го року у селищі Новооржицьке підозрюваний, ймовірно, говорив антиукраїнські висловлювання. Але жоден зі свідків не вказав, коли саме це відбулось, тобто не зазначив конкретної дати.

У суді визначили, що не доведено вчинення кримінального правопорушення саме 17 березня 2022-го року. До закінчення судового слідства клопотань від учасників процесу про збір, перевірку чи витребування додаткових доказів крім тих, що були, не надійшло, йдеться в тексті вироку.

Запобіжний захід для підозрюваного у вигляді особистого зобов`язання, який обрали від 18 жовтня, скасували.

 


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.