ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 09.04


На Полтавщині виявили 74 незаконних мігранти

За інформацією управління превентивної діяльності поліції області, від початку профілактичних заходів, що стартували 16 березня, прийнято 66 рішень про примусове повернення іноземців до країн походження, половина - 33 із них - уже виїхали за межі України у примусовому порядку.

 

Протягом трьох тижнів "Мігранту" поліція спільно з працівниками Державної міграційної служби виявила 138 фактів порушення законодавства про правовий статус іноземців в Україні. Складено 112 адміністративних протоколів відносно іноземців та осіб без громадянства (ст. 203 КУпАП). 

Варто зазначити, що 26 адміністративних матеріалів складено відносно громадян України та посадових осіб підприємств. 13 осіб, яких притягнуто до адмінвідповідальності, не забезпечили вчасної реєстрації іноземців, яким надали жилу площу (ст. 205 КУпАП); шестеро – надавали їм житло та прийняли на роботу з порушенням встановлених правил (ст. 206 КУпАП). Сім адміністративних матеріалів складено на посадових осіб підприємств, які винаймали іноземців, не дотримуючись встановленого порядку їх працевлаштування в Україні (ст. 204 КУпАП).  

За цей період викрито 74 незаконних мігранти. Сімом іноземцям заборонено в’їзд на територію держави, ще чотирьом – скорочено термін перебування в Україні.

Також поліція задокументувала 160 правопорушень, вчинених іноземцями у сфері громадського порядку і безпеки дорожнього руху. Зокрема, з-поміж адміністративних протоколів, складених відносно іноземців, два – за кермування транспортними засобами у стані сп’яніння (ст. 134).

Операція "Мігрант" триватиме до 31 травня. 

мігранти, поліція, іноземці, закон

За темою:

  • На Полтавщині виявили понад 100 нелегальних мігрантів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.