ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:45 23.12


На Полтавщині виявили виборчі бюлетені без захисних знаків

  У Чорнухинській селищній ОТГ, де у неділю на Полтавщині проходять вибори, спостерігачі виявили на всіх виборчих дільницях надруковані на простому офісному папері бюлетені.

Про це інформує прес-служба Полтавського обласного партійного осередку.

За словами голови Чорнухинської районної парторганізації Олександра Раська, виборчі бюлетені не мають навіть захисних знаків, що створює можливість для порушень під час виборчого процесу.

Ми побачили прості білі аркуші паперу форматом А-4, на яких розміщений список і одна печатка лише місцевої дільничної виборчої комісії

– сказав представник "Батьківщини" Олександр Расько. 

Він поінформував, що наразі партійці звернулися до Чорнухинської територіальної виборчої комісії з вимогою надати всю документацію, що підтверджує факт виготовлення бюлетенів саме такого зразка.

Нагадаємо, запровадження воєнного стану унеможливило проведення виборів до окремих територіальних громад 23 грудня у десяти областях України.

Заборона торкнулася 45 перших місцевих виборів та 7 додаткових, а також 9 проміжних виборів у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.

 

Вибори ОТГ, бюлетені

За темою:

  • Обрано голову Пирятинського райсуду Полтавщини
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.