ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 16.02


На Полтавщині виявили «проблемні» автомобілі

В Україні змінилася процедура реєстрації та перереєстрації транспортних засобів і це вже має свої результати.

Починаючи з 14 грудня 2022 року в Україні набувала чинності Постанова від 10.09.2022 № 1019 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань державної реєстрації транспортних засобів, допуску громадян до керування транспортними засобами”(https://zakon.rada.gov.ua), яка змінила процедуру реєстрації та перереєстрації транспортних засобів та вже має свої результати.

Дотримуючись нової процедури реєстрації транспортних засобів судові експерти Полтавського НДЕКЦ МВС, починаючи з 2023 року, за один місяць провели 3802 дослідження транспортних засобів, за результатами яких було встановлено 8 фактів зміни номерних агрегатів транспортних засобів.

“Користуючись нагодою нагадуємо вам, що досить ризикованим є спосіб придбання транспортних засобів по так званому «генеральному дорученню» або взагалі без нього. В таких випадках дуже часто люди втрачають свої кошти шляхом купівлі «автомобілів –двійників”, – наголошують судові експерти.

“Для того, щоб не помилитися та не придбати «проблемне» авто, наголошуємо на необхідності обов’язкового проходження криміналістичного дослідження транспортних засобів та їх перереєстрації в територіальних сервісних центрах МВС. Пам’ятайте, що тільки звернувшись до кваліфікованих експертів, які знаходяться в сервісних центрах МВС, ви можете себе убезпечити від  шахраїв!”

транспорт, зміни

За темою:

  • З Кременчука тепер можна доїхати до Щецина
  • ДТП: жінка на "Таврії" зіткнулася з автобусом
  • Правоохоронці знайшли тіло зниклого Євгенія Землянського
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.