ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 03.08


На Полтавщині визначають основні напрямки внутрішнього туризму

На Полтавщині створили Координаційну раду з питань туризму та курортів. Наразі визначають найбільш проблемні питання розвитку туризму області.

В будівлі облдержадміністрації відбулось перше засідання Координаційної ради.

На зустріч запросили провідних фахівців з розвитку туризму та курортів: екскурсоводів, керівників туристичних агенцій, зелених садиб, музеїв, готелів.
Заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко наголосила, що цього року українці через карантин більше почали подорожувати Україною. І це той момент, коли варто говорити про розвиток внутрішнього туризму та вирішувати проблемні питання.

Туризм без перебільшення на сьогодні є сферою, яка найбільше постраждала через пандемію.

Ніколи внутрішній туризм не мав такої уваги, стільки про нього не говорили, ніхто стільки не подорожував Україною.

Тому наше головне завдання зараз - таким чином побудувати взаємодію, щоб жодна з організацій, дотичних до туризму, не залишалась сам на сам.

Це і туристичні агенції, і екскурсоводи, і готельєри, і власники сільських зелених садиб, громадські організації, що займаються питаннями туризму, зокрема активного його напрямку, курортні заклади.

Заступник директора Департаменту культури і туризму Інна Шерстюк підкреслила, що на офіційному сайті та сторінках Департаменту у соціальних мережах буде опубліковано опитувальник, який міститиме основні напрямки діяльності Ради та прохала фахівців галузі долучитися та визначити найбільш проблемні питання розвитку туризму Полтавської області. 

Державне агенство розвитку туризму України на сьогодні досить активно розробляє законодавчі ініціативи.

Стартували проєкти «Diskaver Ukraine», «Мандруй Україною», ініційовано опитування по діяльності та сертифікації ексурсоводів.

Департамент культури і туризму Полтавської ОДА долучився до ініціативи Державного агентства розвитку туризму України щодо створення каталогу туристичних місць - платформа «Diskaver Ukraine».

Участь в цьому проекті безкоштовна за умови подання інформації за посередництвом Департаменту культури і туризму.

Представники туристичної галузі можуть надавати інформацію за встановленою формою для популяризації туристичних об'єктів за тел. +38(0532)606369, ел. адреса sasha1994milan@gmail.com

У ході засідання обрали голову, заступника голови, секретаря та затвердили положення про Координаційну раду з питань розвитку туризму та курортів при Полтавській ОДА.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещении

туризм, збитки, рада, карантин

За темою:

  • Полтава отримала кардіоцентр європейського рівня. ФОТО
  • Старий дуб у Розсошенцях стане туристичною пам'яткою
  • На Полтавщині може з’явитися музей української мови
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.