ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:31 20.04


На Полтавщині вперше побувала посол США. ФОТО

З робочим візитом відвідала Полтавську область Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні пані Марі-Луїза Йованович. Вона зустрілася з керівниками області.

Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова

Йованович народилася 11 листопада 1958 року в Канаді. У віці трьох років переїхала з сім'єю до США. Виросла в штаті Коннектикут, в 1976 році закінчила школу Kent School, в якій її батько викладав французьку та російську мови, а мати — німецьку. Закінчила Принстонський університет (США) і Пушкінський інститут (1980) у Москві. Здобула ступінь магістра в Національному військовому коледжі (2001).

Після закінчення університету працювала в Нью-Йорку в рекламному бізнесі.

З 1986 року на дипломатичній службі США. Працювала в дипломатичних представництвах США в Могадішо (Сомалі), Лондоні (Велика Британія), Москві (Росія) і Оттаві (Канада).

У травні 1998 року — була призначена заступником директора відділу у справах Росії Державного департаменту США.

З серпня 2001 року по червень 2004 року працювала заступником американського посла та була тимчасовим повіреним в Україні. Деякий час займала посаду старшого радника заступника державного секретаря США з політичних питань, після чого в 2005 році відбула послом у Киргизстан.

З 2012 року вона займає посаду головного заступника помічника держсекретаря США у бюро з європейських і азіатських справ.

У 2016 році призначена Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні. Це її перший візит на Полтавщину, де вона обговорила з керівниками регіону перспективи співпраці в різних сферах економіки та бізнесу, а також про залучення на Полтавщину американських інвестицій.

дипломатія, посол, візит, ОДА, США

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.