ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 02.10


На Полтавщині вшанували пам'ять жертв нацизму

У Лубнах встановили пам’ятну лавку та висадили дерева на честь 10-річчя гуманітарної програми допомоги жертвам нацизму. 

Акції на честь 10-річчя програми німецького Фонду "Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє" — "Місце зустрічі: діалог" відбулися в 24 містах України. Доєдналося до акції, під час якої встановили пам’ятну лавку та посадили дерева в місцевій парковій зоні, і Лубни. Організатори говорять, що вже четвертий рік поспіль успішно реалізують заходи гуманітарної програми на Полтавщині. Сама програма покликана допомагати людям, що пережили страждання війни. 

Допомогли облаштувати комфортну зону для відпочинку багато небайдужих лубенців. Аби підготувати місце для встановлення лавки, силами учнів та вчителів Лубенської загальноосвітньої школи №7 імені Віри Роїк та працівників Лубенської центральної районної бібліотеки провели толоку, прибрали територію. За кошти фонду закупили садженці. Волонтери  загону "Милосердя" Лубенського медичного училища разом із учасниками проекту — людьми старшого віку — посадили дерева. 

Організатор акції Олександр Чепур вручив подяки учасникам проекту. Завершилась подія дружнім чаюванням та спілкуванням у колі однодумців. У майбутньому облаштоване місце планують перетворити на простір для культурного відпочинку для людей старшого віку та всіх охочих містян чи гостей міста. 

Німецький Фонд "Пам’ять, Відповідальність, Майбутнє" (www.stiftung-evz.de) є спільною ініціативою держави, суспільства і приватного бізнесу. Задача фонду - збереження пам’яті про злочини націонал-соціалізму та виконання проектів, спрямованих на укріплення взаєморозуміння між народами. Фонд підтримує міжнародні проекти у сфері критичного розгляду історії, захист демократії и прав людини, гуманітарних заходів  для жертв націонал-соціалізму. Адмініструє проекти в Україні благодійна організація "Турбота про літніх в Україні", яка  є неприбутковою організацією і працює на принципах взаємодопомоги людей похилого віку на засадах волонтерства.

пам'ять, вшанування, війна, ветерани, історія, Лубни

За темою:

  • Герою-стрільцю Костянтину Мандриці відкрили меморіальну дошку
  • Україна святкує ювілей геніального Василя Кричевського
  • Полтавці вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.