ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:45 27.01


На Полтавщині встановили 160-метрову метеощоглу

Метеощогла розташована у Глобинській громаді — тут досліджуватимуть силу вітрів перед будівництвом нової вітрової електростанції.

 

ДТЕК встановив у Полтавській області найвищу в Україні метеощоглу. Об’єкт знаходиться у Глобинській громаді. Висота щогли становить 160 метрів. Її встановили, щоби провести оцінку вітрових умов для майбутньої Полтавської вітрової електростанції.

Про це на свої сторінці у Фейсбук повідомив заступник директора ДТЕК ВДЕ Олег Соловей і оприлюднив відео.

 — І цього разу у нас вийшов невеличкий рекорд. Споруда не маленька — 160 метрів. Зазвичай в Україні встановлюють на 120 метрів, — написав Олег Соловей. — Так протягом року ми будемо аналізувати дані про напрямки та швидкість вітрів у місцевості, щоб визначити найкраще розташування для вітротурбін. Від цього залежить ефективність роботи майбутньої вітрової енергетичної станції. Ця метеощогла буде збирати всі дані про напрямки та швидкість вітру, щоб майбутні турбіни ефективно генерували електроенергію.

Нагадаємо, що торік було розпочато передпроєктні роботи щодо розміщення Полтавської вітрової електричної станції. Вітровий парк погодили з місцевою владою. Восени ДТЕК підписав тристоронню угоду з Глобинською міською радою та підрядником з проєктування.

Підготовчий етап має завершитися до травня 2024 року.

метеощогла, рекорд, ДТЕК, вітер

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.