ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 17.06


На Полтавщині встановили дорожні знаки "Обережно, черепахи!"

Під Кременчуком встановили незвичні дорожні знаки "Обережно, черепахи!". Навряд чи подібні знаки можна знайти в правилах дорожнього руху. Керманичі розуміють попередження про те, що дорогою можуть повзти черепахи.

Про це повідомляє Кременчуцька газета.

Так, на ділянці дороги «Полтава-Кременчук-Олександрія» та «Кременчук-Горішні Плавні» дорожники встановили дивні дорожні знаки «Обережно черепахи». Кожен, хто сидить за кермом зрозуміє - знак попереджає про те, що на дорозі можуть повзти черепахи.

Як каже ініціатор встановлення знаків Юлія Погрібна, вона часто їздить по трасі на роботу і бачить, як під колесами автівок гинуть черепахи, які мігрують через трасу з однієї водойми в іншу.  

Жінка каже, що була сама неодноразово свідком того, як автівки давили тварин.

«Я їхала за мікроавтобусом. Він наїхав на черепаху і поїхав. Я зупинилася і забрала її. Родиною ми відвезли її до ветлікаря. Але ця черепаха померла від кровотечі на 11 добу, а ще одна відбулася втратою хвоста. У неї затягнулася рана і ми випустили її у водойму», - зазначила Погрібна.

 

Вона і її чоловік - екс-віце-мер Кременчука Андрій Погрібний, порадившись з владою, вирішили встановити відповідні попереджувальні дорожні знаки. У їх виготовленні посприяли місцеві комунальники.

У агентстві місцевих доріг Полтавської області кажуть, що встановлені знаки не є офіційним, але у цивілізованих країнах світу попереджають про можливіть появи тварин на дорогах, в тому числі і черепах.

«Ми вважаємо своїм обов‘язком зробити все, що в нашій компетенції, аби попередити водіїв та у такий спосіб зробити хоч невеличкий внесок у справу збереження довкілля. Збережемо разом наш спільний дім та його мешканців!» - повідомили у агентстві.

 

дороги, черепахи, знаки

За темою:

  • Прокурори скерували до суду обвинувачення проти Басана
  • Синоптики прогнозують сильний туман на дорогах області
  • Для утримання місцевих доріг заготовили понад 22 тонни посипкових матеріалів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.