ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 29.07


На Полтавщині встановили найвищий рівень пожежної небезпеки

На переважній частині Полтавської області встановлений 5-й клас (найвищий рівень) пожежної небезпеки, лише на заході області залишається 4 клас (високий).

Про це повідомили на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляють Новини Полтавщини.

 

На засіданні обговорили заходи щодо запобігання і протидії масовим пожежам у лісах, на торфовищах і сільгоспугіддях у літній період. Від Полтавщини взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, керівники профільних органів і служб, а також структурних підрозділів, інформує Полтавська ОДА.

“Нині триває період підвищеного класу пожежної небезпеки. Із початку року за оперативними даними в Україні виникло 13 тисяч пожеж в екосистемах на площі понад 10 тисяч гектарів, 280 пожеж у лісах, 76 пожеж – на сільгоспугіддях і 12700 – на відкритій місцевості. В цілому відзначаємо прогрес в організації протидії пожежам в екосистемах і нині це дозволяє утримувати ситуацію контрольованою. Кількість пожеж зменшилася порівняно з минулим роком, але щотижня за статистикою їх число збільшується, як і площа, охоплена вогнем. Ми тільки підходимо до піку пожежонебезпечного періоду й лише спільними зусиллями забезпечимо ефективну протидію пожежам”, – зазначив голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

 

Начальник Полтавського обласного центру з гідрометеорології Ігор Замирайло зазначив, що нині на переважній частині Полтавщини встановлений 5 клас пожежної небезпеки, лише на заході області залишається 4-ий. Також додав, що в найближчі дні короткочасні дощі, які очікуються в регіоні, не вплинуть на зменшення класу.

небезпека, пожежі

За темою:

  • На полтавській стоянці згоріло шість автівок
  • На Полтавщині через розгерметизацію паливної системи загорівся автомобіль
  • На Полтавщині горять торфовища
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.