ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 24.08


На Полтавщині встановили вартість харчування в закладах середньої освіти

Сніданок в закладах середньої освіти — від 36 до 45 гривень, обід — від 54. Пільгові категорії дітей харчуватимуться безкоштовно.

У Кременчуці встановили вартість гарячого харчування в закладах середньої освіти. Відповідне рішення затвердив виконком Кременчуцької міськради на засіданні 24 серпня. 

Рішенням встановлено, що вартість безоплатного гарячого харчування денного раціону страв для дітей 1-4 класів складає 36 гривень 5-8 класів 40 гривень, 9-11 — 45 гривень.

При цьому діти пільгових категорій харчуватимуться коштом міського бюджету. Текст рішення не опублікований. 

Нагадаємо, в закладах загальної та середньої освіти громади Кременчука нині 2270 дітей пільгових категорій. 

Раніше повідомлялося, що учні непільгових категорій за попереднім замовленням зможуть придбати собі гарячі страви в шкільних їдальнях.

Механізми оформлення замовлень мають розробити в школах — залежно від того, скільки днів на тиждень діти навчатимуться в офлайн режимі. Відомо, що дитячий обід коштуватиме батькам 54 гривні (для молодших школярів).

Щодо шкільних буфетів, то з 1 вересня буфети в гімназіях і ліцеях не працюватимуть. Разом із тим у їдальнях на викладці діти зможуть придбати собі булочки, бутерброди, свіжоприготовані напої, фрукти тощо.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.