ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 15.10


На Полтавщині встановлять понад 100 камер відеоспостереження

У межах проєкту цифровізації «Безпечна Полтавщина» в області з’явиться єдина система відеоспостереження.Про це відомо з телеграм-каналу голови облдержадміністрації Олега Синєгубова та системи публічних закупівель.

Впровадження системи коштує 10 млн 900 тис. грн. Аби вона запрацювала на виїздах з великих міст та найзавантаженіших дорогах  з’явиться 42 відеовузли, а кожен з них матиме 3 камери. Вони зможуть записувати номери, марку колір, маршрут автомобілей та моніторитимуть ситуацію на дорогах.

 

«Для прикладу: автомобіль тікає з місця аварії. Правоохоронці бачать на камері номер автівки, вбивають у базу, вона одразу видає маршрут, яким рухалося або рухається в режимі реального часу авто. Загалом така система дає змогу попереджати та розкривати злочини незалежно від місця їх скоєння, удосконалювати антитерористичний захист, оперативно реагувати на надзвичайні події та координувати їхню ліквідацію», – характеризують систему в телеграмі Олега Синєгубова.

 

За допомогою системи збиратимуть відомості про ситуацію в області у моніторингових центрах поліції та Полтавської облдержадміністрації. До кінця 2021 року ТОВ «Інженіринг-Аналітика» створить цей моніторинговий центр у ПОДА.

Нині ж у Полтаві налаштовують камери «Безпечного міста». Усього цьогоріч на обслуговування камер «Безпечне місто» у Полтаві витратять понад 2 млн грн. Цьогоріч кошти планують витратити.

безпека, відеоспостереження

За темою:

  • На Полтавщині знайшли та знешкодили арсенал снарядів часів Другої світової війни
  • У Полтаві виявили понад тридцять провалів асфальту
  • Неповнолітній хлопець отримав вогнепальне поранення на вулиці
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.