ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 09.05


На Полтавщині встановлюють демонтовані дорожні знаки

У населених пунктах Полтавщині встановлюють демонтовані раніше через війну дорожні знаки.

 

Дорожні знаки відновлюють у населених пунктах Полтавщини, де встановлені камери автоматичної фіксації швидкості. Про це Суспільному розповіла речниця Служби автомобільних доріг області Юлія Ткаченко.

На двох дорогах Полтавщини відновлюють знаки початку та кінця населеного пункту, а ще вказівники, які попереджують про автоматичну відеофіксацію порушень ПДР. За словами речниці, це роблять для того, аби водії могли орієнтуватися, де саме розміщена камера.

У регіоні комплекти автоматичної фіксації порушень розташовані на дорогах Київ – Харків – Довжанський (село Абазівка, село Циганське та місто Пирятин) та Полтава – Олександрія (село Лелюхівка).

Про відновлення роботи камер автоматичної фіксації перевищень швидкості днями повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський в ефірі всеукраїнського марафону телеканалів.

"За кілька днів ми вже запустимо камери автоматичної фіксації перевищень швидкості, тому що це одна з найбільших причин ДТП, які трапляються і які призводять до загибелі і до травмувань багатьох людей. Тому за кілька днів ці камери, зараз вони відтестовуються, можуть бути запущені на трасах загальнодержавних в центрі України, на заході України, там, де це можливо буде відновити", − сказав міністр.

дорога, знаки, транспорт, відеофіксація

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.