ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:03 26.01


На Полтавщині хочуть повертати пільговикам гроші за проїзд. З бюджету

На Полтавщині пільговикам, у тому числі учасникам АТО, доведеться сплачувати повну вартість проїзду у транспорті на відстані більше 50 км, але гроші їм повертатимуть з бюджету.

Валерій Головко, голова Полтавської облдержадміністрації, повідомив про те, що при поїздках пільговиків на відстань більше 50 км вони сплачуватимуть повну вартість проїзду, однак гроші ім потім повернуть.

Це стосується усіх категорій, яким пільга за законом передбачена, але у державному бюджеті на 2016 рік фінансового забезпечення не закладено. У тому числі й учасникам АТО, які через це перекривали рух.

За даними Головка, йдеться про 117 тисяч полтавців. Голова ОДА пояснює:

Пільговик купуватиме за власні кошти квиток у автотранспортному підприємстві, де вказано номер пільгового посвідчення, прізвище та ініціали пасажира. Потім із цим квитком у зручний час протягом року (адже програма затверджується на рік) пільговик звертається в органи соціального захисту населення за місцем проживання, заповнює бланк заяви і вказує зручний метод оплати відшкодування - на банківську картку чи через відділення зв'язку.

Головко зазначив, що відшкодування виплачуватиметься протягом 10-15 днів. За відшкодуванням можна звернутися у будь-який час протягом року, отримати кошти за кілька квитків. Єдине обмеження - кількість поїздок. Їх програмою передбачено 50 на кожного пільговика протягом року:

З обласного бюджету на цю програму потрібно буде виділити вісім мільйонів гривень. Програма виноситься на затвердження сесії обласної ради 29 січня і починає дію з моменту прийняття.

Аналогічні програми, стверджує Головко, буде прийнято на рівні всіх районів, оскільки міжміські перевезення на відстань до 50 кілометрів за законом перебувають у компетенції райдержадміністрацій. На сьогодні такі програми вже прийняли Лубенський, Гадяцький, Шишацький, Чутівський, Семенівський райони, міста Миргород і Лубни.

Лесь ГАВРИЛОВ

Головко, ОДА, проїзд, пільги, компенсація, бюджет

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.