ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 20.11


На Полтавщині за 127 мільйонів доларів відремонтували частину автотраси Київ - Харків. ВІДЕО

На Полтавщині за 127 мільйонів доларів відремонтували частину однієї з головиних артерій країни - автотраси Київ - Харків.

На Полтавщині відремонтували дорогу за 127 мільйонів доларів, інформує Суспільне. Полтава. Щоби відремонтувати майже 85 кілометрів дороги, пішло 700 тисяч тонн асфальтобетону. Товщина покриття подекуди сягає метра. Витратили на це 127 мільйонів доларів. Усі гроші – від Світового банку. Розпочали роботи 2013 року, проте двічі розривали контракти із підрядниками.

Нові підрядні організації у деяких місцях покриття відновлювали, а в деяких прокладали заново. На це пішло близько року.

"В основному роботи завершені асфальтобетонні. Влаштовано дорожню розмітку, бар’єрне огородження, дорожні знаки. І зараз на завершальній стадії ведуться роботи по влаштуванню місцевих проїздів та примикань до основної дороги", − каже підрядник Дмитро Ходякевич.

Облаштування дороги мають завершити до кінця року. А відкривали для руху нові ділянки поступово із вересня і до сьогодні. Проте за весь час ремонту рух трасою не припиняли.

За словами підрядників, це нове дорожнє покриття має прослугувати щонайменше 10 років.

"Звичайно, такі дороги слугують не 10 років, 30 років десь цикл цих доріг, якщо їх нормально експлуатувати, якщо вчасно робити влаштування верхнього шару, то можуть слугувати набагато довше", − вважає Олександр Кубраков.

У межах Полтавщини загалом 303 кілометри траси Київ – Харків. Із них понад 200 кілометрів – уже відремонтовані і мають по дві смуги руху у кожному напрямку.

дорога, гроші, інфраструктура

За темою:

  • Під час обшуків у приватного підприємця вилучили 275 тисяч доларів та майже мільйон гривень
  • В агросектор Полтавщини інвестують майже 500 мільйонів
  • У Полтаві планують витратити понад вісім мільйонів на ремонт ліфтів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.