ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:52 25.03


На Полтавщині за минулий рік сплатили податків на суму більше 25 мільярдів

Минулоріч Полтавська область, згідно статистичних даних, забезпечила 25,3 млрд гривень податкових платежів до державної скарбниці.

Полтавська область — індустріально-агарний регіон із розвинутою нафтогазовидобувною, нафтопереробною, машинобудівною,  гірничорудною, автомобільною промисловістю. У 2016 році Полтавщина забезпечила 25,3 млрд грн податкових платежів до державної скарбниці. У структурі надходжень домінував промисловий комплекс, який забезпечив близько 65% податків та зборів. Про це інформує прес-служба ОДА.

За рік промисловці перерахували 16,3 млрд грн, у тому числі до місцевих бюджетів – 1,4 млрд грн.

Аграрії акумулювали 2,9 млрд грн, або 11,8% всіх надходжень, тоді як у 2015 році – лише 1,3 млрд грн. (або 5,4% загального збору).

Загалом, за минулий рік до бюджетів усіх рівнів було мобілізовано 28,1 млрд грн, що на 3,5% (на 1,0 млрд грн) більше, ніж у 2015 році.

В економічній сфері стабільні позиції забезпечили агропромисловий та промисловий комплекс. Виробничі потужності агросектору забезпечили друге місце регіону за обсягом виробництва сільгосппродукції у розрахунку на одного мешканця – 20 тисяч грн. У промисловому комплексі маємо друге місце за обсягом реалізованої промислової продукції.

гроші, податки, бюджет, статистика, ОДА

За темою:

  • ПДВ на півмільярда відшкодовано цьогоріч платникам податків Полтавщини
  • До суду скеровано справу щодо несплати податків на чотири мільйони
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.