ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 11.06


На Полтавщині за рік зросла сума товарів на виплату та середнього чеку

У "ПриватБанку" стверджують, що нинішнього року жителі Полтавщини стали витрачати більше коштів на покупки - лише за перші три місяці полтавці оплатили частинами товарів на понад 50 мільйонів гривень.

Так, за перші три місяці 2019 року було придбано на виплат краму на загальну суму у 54,1 млн грн, в той час як за аналогічний період минулого року - на 39,9 млн грн, інформує прес-служба банку.

Як нинішнього, так і минулого року жителі Полтавщини найбільше купують у березні. 

Банкіри стверджують, що зросла і сума  середнього чеку сервісу "Оплата частинами" від "ПриватБанку". Якщо минулого року він становив 4 400 грн, то вже нинішнього року статистичний житель області купує в середньому на 6 100 грн.   

Як свідчить статистика сервісу, уподобання полтавців щодо видів товарів не змінилися. Найбільше коштів як минулого, так і нинішнього років витрачали на придбання в розстрочку побутової техніки та мобільних телефонів - 88,9%;  товарів для дому (плюс будівельні матеріали) - 4,4 % та господарчих товарів (товарів для краси) - 2,2%. 

До "Оплати частинами" наразі підключено понад 32 тисячі офлайн-магазинів, серед яких всі найбільші українські мережі з продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та інших товарів. 

гроші, кредит, банк

За темою:

  • Полтавщина отримала цьогоріч від "Укргазвидобування" майже 250 мільйонів
  • Полтавський аеропорт знову зупинився
  • На ремонт "Червоних казарм" планують витратити майже п'ятдесят мільйонів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.