ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 16.01


На Полтавщині за розбій судили трьох рецидивістів

Трое рецидивістів у поїзді побили чоловіка, зняли з нього верхній одяг, взуття та заволоділи двома мобільними телефонами, грошима та іншими особистими речами. Наразі триває судовий процес.

У лютому 2019 року на залізничному вокзалі станції "Гребінка" обвинувачені познайомилися з чоловіком і після спільного розпиття спиртного запропонували йому поїхати в Лубни та приємно провести дозвілля. Про це повідомляє пресслужба Полтавської обласної прокуратури.

На пропозицію потерпілий погодився, і всі четверо сіли у приміський електропотяг, де продовжили випивати. Дочекавшись, коли у вагоні залишиться одна пасажирка, яка сиділа спиною до компанії і розмовляла телефоном, зловмисники побили потерпілого, зняли з нього верхній одяг, взуття та заволоділи двома мобільними телефонами, грошима й іншими особистими речами. Надалі, коли всі троє вийшли на станції, побитий попросив жінку допомогти. Вона повідомила про подію працівників залізничного транспорту, які викликали правоохоронців.

За скоєне кожного з нападників засуджено до 9 років позбавлення волі. Визначаючи покарання, судом було враховано, що один із обвинувачених 10 разів притягувався до відповідальності, здебільшого за корисливі злочини, за які має незняті і непогашені судимості; другий скоїв злочин у період невідбутого покарання за грабіж; третій вчинив низку корисливих злочинів у період судового розгляду саме цього кримінального провадження.

Втім, обвинувачені не погодилися з призначеним покаранням і оскаржили його. Справу розглядатиме апеляційна інстанція.

 

суд, кримінал, злочин, рецидивіст, транспорт

За темою:

  • СБУ передала до суду справу махінацій з ремонтом аеропорту “Полтава”
  • Засудили жінку, яка через ревнощі вбила чоловіка
  • Чоловіка, який вирощував канабіс у під'їзді, позбавили волі на чотири роки
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.