ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 13.02


На Полтавщині за томограф переплатили понад 800 тисяч

Унаслідок службової недбалості генерального директора лікарні, комунальному підприємству спричинені збитки на суму у понад 800 тисяч гривень.

 

Як стало відомо, при здійсненні розрахунків за договором поставки комп’ютерного томографа до лікарні було сплачено постачальнику суму податку на додану вартість на зайвих 817233,64 грн.

Кременчуцькою окружною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно генерального директора одного з комунальних підприємств охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України, а саме службовій недбалості, тобто неналежному виконанні службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом правам, свободам та інтересам юридичної особи. Про це повідомив керівник Кременчуцької окружної прокуратури Андрій Лапко.

За його даними, під час досудового розслідування слідчими, за процесуального керівництва Кременчуцької окружної прокуратури установлено, що при здійсненні розрахунків за договором поставки комп’ютерного томографа, у порушення вимог чинного законодавства, генеральним директором, не встановлено що товар звільнений від оподаткування ПДВ, та зайво сплачено суму податку на додану вартість у розмірі 817233 грн. 64 коп. постачальнику, чим завдано збитків місцевому бюджету та лікарні.

Під час досудового розслідування, шкода відшкодована, кошти в повному обсязі повернуті до бюджету міста.

лікарня, гроші, бюджет, прокуратура, Горішні Плавні

За темою:

  • Укриття в опорних школах області мають збудувати на сто мільйонів 
  • Олександр Біленький скликав чергову сесію Полтавської облради
  • Платники податків області забезпечили 320 мільйонів на підтримку армії
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.