ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 22.11


На Полтавщині заблокували ризиковий тендер

На Полтавщині заблокували ризиковий тендер на 102 млн гривень. З метою недопущення розтрати бюджетних коштів направили лист із рекомендацією замовнику відхилити тендерну пропозицію.

Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки у Полтавській області під час проведення інформаційно-аналітичної діяльності та аналізу тендерів регіону виявили ризикову закупівлю на 102 млн грн. 

Про це повідомили в БЕБ.

Тендер на виконання капремонту лабораторно-проєктного комплексу Регіонального центру професійно-технічної освіти у м. Зіньків оголосив Департамент будівництва, містобудування і архітектури, ЖКГ та енергетики Полтавської ОВА.

Аналітики встановили, що підприємство-переможець має негативний досвід у наданні послуг аналогічного предмету закупівлі. На підставі виявлених ризиків та з метою недопущення розтрати бюджетних коштів направили лист з рекомендацією замовнику відхилити тендерну пропозицію.

Завдяки спільній роботі ТУ БЕБ у Полтавській області, Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби у Полтавській області та робочої групи «Прозорість та підзвітність» договір про надання послуг скасували.

блокування, тендер

За темою:

  • Міська рада Полтави змушена знову змінити постачальника дронів
  • У Полтаві скасували ризиковий тендер на реконструкцію гуртожитку переселенців
  • На Полтавщині витратять понад 36 мільйонів гривень на габаритно-ваговий контроль
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.