10:00 09.10 1486
На Полтавщині зафіксовано два випадки захворювання на кір. У Гадячі захворів дорослий, а в селі Веприк Гадяцького району — дитина.
За тиждень у Гадяцькому районі двоє людей захворіли на кір. У селі Веприк захворіла дитина, а у Гадячі — дорослий. Тому наразі екстрено вакцинують всіх, хто контактував із хворими. Про це повідомляє видання "Базар медіа" з посиланням на головну лікарку КЗ "Гадяцький центр ПМСД" Віру Шаповал.
До речі, бельгійська вакцина "Пріорікс" має бути в амбулаторіях Полтавської області. Тому фахівці радять звертатися до сімейного лікаря чи педіатра, та вакцинувати дітей.
Кір – небезпечне і заразне захворювання, ліків від якого не існує, а ускладнення цієї хвороби можуть призвести до смерті.
У Кременчуці затримали юнаків за серію підпалів авто — підозрюють у зв’язках із росіянами
15:15 18.09
З Полтавщини релокувалося шістдесят дві компанії
17:30 17.09