ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 11.08


На Полтавщині замінять обласного воєнкома

Полтавський обласний ТЦК та СП очолює Михайло Холодов. Згідно із заявою Президента України Володимира Зеленського, його звільнять разом з іншими воєнкомами.

Про це 11 серпня повідомив Володимир Зеленський.

Звільнення воєнкомів

Президент повідомив, що провів засідання РНБО. Одне питання ключове: результати перевірки «військкоматів». Доповіді: ДБР, СБУ, МВС, Генеральний прокурор, НАЗК, НАБУ. Загалом уже 112 кримінальних проваджень щодо посадовців «військкоматів», 33 підозри.

«Наші рішення. Звільняємо всіх обласних «воєнкомів». Керувати цією системою мають люди, які точно знають, що таке війна та чому цинізм і хабарництво під час війни – це державна зрада.

Натомість воїни, які пройшли фронт або які не можуть бути в окопах, бо втратили здоровʼя, втратили кінцівки, але зберегли свою гідність і не мають цинізму, – саме їм можна довірити цю систему комплектування. 

Реалізувати це рішення повинен Головком Залужний. Перед призначенням нових керівників ТЦК буде перевірка СБУ. Питання ВЛК. За два тижні відбудеться засідання РНБО щодо цього питання. Зараз – перевірка, підготовка пропозицій. Рішення теж будуть».

Полтавський обласний воєнком

Уже 2 місяці Михайло Холодов керує Полтавським обласним територіальним центром комплектування. Свого часу йому довелося проходити службу під керівництвом Валерія Залужного, коли той командував оперативним командуванням «Північ» й вважає його героєм нашого часу.

У вільні від роботи вечори дивиться історичне кіно, читає коментарі про свою роботу та захоплюється Петлюрою, пише ЗМІСТ.

Головне завдання воєнного часу для Михайла Холодова від держави – мобілізація. Щодня о сьомій ранку він уже володіє інформацією про обсяги мобілізації, втрати та поранених воїнів з Полтавщини за учора. Він знає, що питання про набір до війська стало подразником в українському суспільстві, але констатує: черги до полтавського військкомату не зникають. Для Холодова це показовіше за сотні коментарів у соціальних мережах:

«Мій день починається з доповідей про виконання заходів з мобілізації в усіх районах області. Уже до 7:30 я знаю про все, що відбулося за вчора і починається постановка задач на робочий день керівникам районних ТЦК та СП. Адже завжди основне – це мобілізація. Я завжди знаю скільки патрулів та груп оповіщення працює на місцях і яка в них взаємодія з поліцією».

Після затримання підлеглих на хабарях, Михайло Холодов повідомив, що військові співпрацюють з правоохоронцями для виявлення хабарників у своїх лавах.

Михайло Холодов каже, що вони працюють над прозорістю питань призову за мобілізацією, роботи ВЛК, військового обліку, соціального захисту ветеранів  Для цього працюють над викоріненням несправедливості та корупційної складової у своїх рядах:

«Разом з правоохоронцями області, працюємо над недопущенням умов, за яких будь-хто може спровокувати, а нечестивий посадовець піддатися спокусі», – пише очільник обласного ТЦК.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.