ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 31.07


На Полтавщині замість пакунка малюка даватимуть гроші

На Полтавщині замість пакунка малюка даватимуть гроші. Відтепер замість бейбі-боксів батьки новонароджених малюків отримуватимуть додатково по п’ять тисяч гривень.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду — проект розроблено за ініціативою Міністерства соціальної політики.

Він діятиме протягом 2020-2021 років.

У 2020 році "бейбі-бокси" замінять грошовими виплатами.

"Пакунки, які ще залишилися в регіонах будуть роздані породіллям. Далі, фактично при народженні дитини, будуть видаватися картки із 5 тисячами гривень для закупівлі дитячих товарів замість "пакунку малюка", який за словами породіль не завжди відповідав потребам та побажанням. Тому зараз вони зможуть самостійно закуповувати товари на повну суму, яку передбачає бюджет", – зазначив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Проект передбачає, що громадянам, у яких народилась дитина, буде видана соціальна картка у "ПриватБанку" із спеціальними режимом використання.

"Батьки дитини можуть звернутися за компенсацією протягом 12 місяців з дати народження дитини та самостійно протягом року витратити кошти грошової компенсації виключно для придбання дитині одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок, засобів гігієни для породіль", – зазначила міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Передбачається, що до реалізації проекту будуть залучені заклади роздрібної торгівлі, які також будуть забезпечувати цільове використання коштів грошової компенсації.

новонароджені, бейбі-бокси, компенсація

За темою:

  • Вчительку-ватницю суд відпустив на випробувальний термін
  • Неповнолітнього хлопчика розшукали в сусідньому селі
  • Поліція Полтавщини розшукала 12-річного хлопця
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.