ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:15 23.05


На Полтавщині запровадили новий порядок призначення субсидій

Міністерство соціальної політики України ініціювало новий підхід до призначення субсидій. Новий порядок діє з 1 травня 2018 року.

міни передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. №1022».

Зазначеною постановою, зокрема, змінюється Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Це рішення було прийнято з метою підготовки до монетизації субсидій, яка передбачає отримання допомоги в грошовій формі і планується до впровадження протягом наступного опалювального сезону.

Таким чином монетизація стане додатковим стимулом для енергоефективності. Однак перехід до монетизації можливий тільки в тому випадку, якщо система субсидій буде соціально справедливою – державну допомогу будуть отримувати ті, хто дійсно її потребує.

Як розповіла директорка Департаменту соцзахисту Людмила Корнієнко, на Полтавщині майже 370 тисяч сімей отримали житлові субсидії.

Їх середній розмір зменшився на 300 гривень . В минулому році вона складала 1700, в цьому 1400 гривень.

Такі зміни – наслідок підвищення рівня оплати праці й розміру пенсій.  

субсидії, Людмила Корнієнко

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.