ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 19.10


На Полтавщині запустили пілотний проєкт електронного реєстру вирубок лісу

Полтавська область стала однією з трьох, де запустили пілотний проєкт з електронного реєстру легальних рубок лісу.

Про це повідомила прес-служба уряду .

Завдяки електронному реєстру можна побачити перелік лісорубних квитків, які дають право на заготівлю деревини. Також користувачі можуть перевірити на карті законність здійснення рубок, якщо вони стали свідками вирубування:

У планах – запуск реєстру лісових квитків на промисловий збір ягід, грибів, меду, лікувальних трав, який перебуває на фінальній стадії розробки.

Головне завдання – зробити на сайті більш доступною та інформативною функцію перегляду лісорубних квитків усіх лісогосподарських підприємств, які входять до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів.

Наразі онлайн-карта працює у трьох регіонах:

  • Полтавському;
  • Чернігівському;
  • Рівненському.

Скріншот

 

Задля зручного пошуку можна скористатися уточнюваними елементами. Приміром, можна обрати необхідну область, лісгосп, лісництво, квартал та виділ, систему і тип рубок, їхній статус та період проведення.

Прес-служба уряду повідомляє, що у загальному переліку можна обрати функцію «Переглянути» та детально ознайомитися з лісорубним квитком та ділянками, на яких відбувається чи відбуватиметься заготівля деревини.

У реєстрі вже оприлюднили інформацію про 27 тис. дозвільних квитків на заготівлю деревини, які дають право проводити роботи. Відтепер, якщо ви стали свідком рубки лісу, а дозвільного квитка на сайті не знайшли, то потрібно або звернутися до місцевого лісництва чи лісгоспу, або викликати поліцію за номером 102.

 

Лісорубний квиток – дозвіл на заготівлю деревини. Містить інформацію про місце та обсяг заготівлі. Документ видають обласні управління лісового та мисливського господарства.

Загальна площа лісових ділянок України становить 10,4 млн га. Лісистість країни становить 15,9%.

До сфери управління Держлісагентства належить 7,6 млн га лісів (73% лісового фонду України).

вирубка лісу, пілотний проєкт

За темою:

  • Полтавцям заборонили відвідувати ліси
  • Поліція досі не знайшла злочинців, які побили журналістів
  • У Кобеляках журналісту підпалили автівку
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.