ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 12.05


На Полтавщині зареєстрували півсотні випадків повторних злочинів

Упродовж 4 місяців у підрозділах із питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації зареєстровано вчинення повторних злочинів під час перебування.

У прокуратурі обговорили випадки повторних злочинів 47 особами, які перебували на обліку . 

У зв’язку із цим соціально-виховна робота із вказаною категорією осіб та нагляд за їхньою поведінкою потребує покращення. Адже у більшості випадків працівники органів пробації обмежуються лише профілактичними бесідами із засудженими, що мають формальний характер і по суті є попередженням про притягнення до відповідальності за порушення умов відбування покарання та ухилення від нього.

Також установлені недоліки при виконанні кримінального покарання у виді громадських робіт.

Окрім цього, у Лохвицькому районі прокурори виявили факт неправильного обрахування іспитового строку, що призвело до несвоєчасного звернення до суду з поданням про звільнення громадянина від покарання.

Ці та інші порушення були обговорені у прокуратурі Полтавщини на оперативній нараді щодо стану додержання вимог законодавства під час контролю за відбуванням засудженими покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, запобігання вчиненню цими особами повторних кримінальних правопорушень.

Участь у заході взяли керівники органів прокуратури області, Головного управління Нацполіції в області, філії Державної установи «Центр пробації» в області та територіальних підрозділів з питань пробації, повідомила прес-служба прокуратури Полтавської області. прокуратура

злочини, прокуратура

За темою:

  • Землю під Полтавою, яку мали надати атовцям, віддали приватному підприємству
  • П'яний нелюд зґвалтував 11-річну доньку
  • Молодик зґвалтував і пограбував 82-річну жінку
  • Топ-5 за тиждень :